jelzett (3 tétel)
Lejárat: 2 nap 10 óra11 licit
67.500 HUF
186.48 USD
vízhordó
zsolnay csíkos
franck müller
angyalok
csatkai
hollóházi krokodil
tape
turi endre
török jános gondolkodó
arany női gyűrű
zsolnay teás búzavirágos
házivászon
zsolnay eozin kereszt
cccp óra
kesztyűs ferenc
falióra számlap
bally
vázapár
antik zsolnay csésze
laura
derékszíj
ussr
palla jenő
zsolnay régi tányér
flóra