varia tál
100000 korona replika
volksbank
selmecbányáról
fehérarany medál brill
antikbronz
női cipő 35
lógós csésze
sohár
könyv 77
ritka alföldi bögrék
db öngyújtó
quartz 406
szalámit villa
meisseni kávés szett
herendi készletek fehér
kép réz keretben
fa keret 50x60
fehérarany brill ékszer
szovjet lakk doboz
kifest
orvosi fém ékszerek
csehszlovák kínáló tál
antik szekrény restaurált
blind