női akt (3 tétel)
Eladva: 2024. ápr. 21. 21:5046 licit
nyírkarász
polska
pan péter
hollóházi lovas huszár
cziffra
after shave
gyertyacsipesz
pilsen
2 pengő 1937
szent jános
fejér vármegye
huszáros
aranyozott falikar
táncos figura
fotó keretben
zsolnay kék tányér
lengyel bögre
altiszt
világítós
2korona
zsolnay eozin tulipán
garibaldi
réz kalaptartó
arany gyűrű 14 k
kerámia nyaklánc