réz (1 tétel)
réz edény
tikáts
gracza
papír 200 ft
18 arany
macskacsalád
alföldi porcelán lapostányér
tálaló népi
újmagyar szignótár
karperec óra
brodszky
zsolnay kályha
jelzett kerámia
suhl
rácz kálmán
vászonfazék
rizzi
des
kerti hintaágy
faragott tálaló
2 forint 1966
kakas piros
orosz tojás
divald
festmény állatok