templomos (2 tétel)
Lejárat: 11 nap 22 óra0 licit
5.000 HUF
5.000 HUF
2.500 HUF
6.91 USD
1 dime
réz kopogtató
st dupont
cubach
szaru madár
bronz dísz
herendi serleg váza
kurdy
forrasztólámpa
mátraverebély
régi vászon
fém képkeret
rózsaszín korall
foky ottó
keleti szobor
fehér porcelán váza
mszmp
bébi fülbevaló
antik söröskorsó
gold
17 századi
mallász
malachit gyűrű
ritka bélyeg
orient óra