607 tétel
Henry Kreis szignós pasztell festmény, eredeti, mutatós fa keretében (Kass Károly !), méret jelezve!
Eladva: 2024. máj. 13. 18:563 licit
Eladva: Tegnap, 13:003 licit
Híres magyar festőművèsznek tulajdonìtott gyönyörű antik festmény,Velence?Csodàs keretben,szignóval.
Eladva: 2024. máj. 14. 06:342 licit
Eladva: 2024. máj. 12. 21:3119 licit
Múzeumi igazolással Paál László : Barbizoni erdőrészlet magán gyűjteményből !
Munkácsy Mihály közeli Baratja !
Eladva: 2024. máj. 08. 21:331 licit
Eladva: 2024. máj. 08. 21:203 licit
majorosi sarolta
dj
fülestál
pénzfa
selmeczbánya
magyarszombatfa
hj
praktika
ábrahám péter
papírlyukasztó
szecessziós ülőgarnitúra
repülős tőr
porcelán virágtartó
fekete géza
vászonfazék
2 forint 1966
babits
német náci
zöld ezüst
10000korona
fa karkötő
pöttyös fűszertartó
artdeco asztal
szentgály
akvamarin nyaklánc