virágtartó (0 tétel)
életem picassoval
zsolnay pehm
herendi n
régi jelzett falitányér
tófej italos
herendi porcelán hecsedli mintás
divatbaba
zsebkendő retro
régi vászon festmény
karneol ékszer
régi dob
lhassza
gyergyói brassay
bartmann
fehér korall ékszerek
kornerupin
sárkány csillár
thonet lábtartó
1943 augusztus
royal dux viziló
bohócbaba
arcopal kávés
kuczora
w a a co
zsolnay búzavirág nagy váza