festmények (24.142 tétel)
235.000,-
195.000,-
Feltöltve: Tegnap, 11:27
282.000,-
225.000,-
Feltöltve: 2024. máj. 21. 19:03
Feltöltve: 2024. máj. 21. 18:55
58.000,-
320.000,-
160.000,-
Feltöltve: Ma, 00:05
450.000 HUF
1,261.45 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 09:45
176.250 HUF
494.07 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 00:20
165.750 HUF
464.64 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 13:28
169.000 HUF
473.75 USD
Egyedi ajánlat
Eladó Eredeti TELEPY KÁROLY festmény azzonal falra akaszható állapotban 2Mft helyet 1Mft !
Idősebb Markó Károly hatás érezhető a festményen !
990.000 HUF
2,775.20 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 17:09
545.000 HUF
1,527.76 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 15:01
225.600 HUF
632.41 USD
Feltöltve: 2024. máj. 21. 09:05
135.000 HUF
378.44 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 11:51
340.000 HUF
953.10 USD
Feltöltve: 2024. máj. 21. 19:12
1.200.000 HUF
3,363.88 USD
Szepesi Kuszka Jenő Tájkép 60x40cm-es,olaj ,fa(napsütötte tájban nyírfák láthatók)A remek festmény t
280.000 HUF
784.90 USD
Csendélet :Vörös Géza 1937-ben készült olaj,vászon festménye.A csendélet hegedűt,virágot és kottát á
350.000 HUF
981.13 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 19:41
49.300 HUF
138.20 USD
Ajánlatot várok
Feltöltve: 2024. máj. 17. 14:54
170.000 HUF
476.55 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 18:40
239.000 HUF
669.97 USD
Áron alul
Kiemelt
Feltöltve: 2024. máj. 17. 21:36
288.000 HUF
807.33 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 12:08
104.000 HUF
291.54 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 14:32
2.500.000 HUF
7,008.08 USD