1 tétel
ezüst női
raffaellesco
zsolnay eozin sérült
gönczi
1936 berlin
szocreál festmény
váltógomb
herendi ludasmatyi
2 forint 1971
zsolnay kövön ülő
bieder képkeret
achát gyöngysor
textima
pákozd
erdélyi ferenc
alföldi panni
diósgyőri
royal albert reggeliző
fonott tároló
dabronaki
üvegvirág
rimanóczy
aranyozott evőeszközkészlet
erdei viktor
számolócédulák