figurák (0 tétel)
pandora ezüst karkötő
fischet
pénzesláda
dedikált képeslap
antik orvosi
fedeles kínáló
fehér lapostányér
expresszionizmus
vasmeteorit
copf szekreter
vadász kés
elefántos gyűrű
retro feles pohár
retro karosszék
vadász tányér
népi bögre
2 fillér 1915
medalion
szőlőlevél
szalay lászló
aranyozott falikar
tv fotel
intarziás kisasztal
cervantes
türkmén szőnyeg