13.154 tétel
150.000,-
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 09:24
Feltöltve: 2024. máj. 07. 21:46
99.000 HUF
273.76 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 23:52
112.500 HUF
311.09 USD
SZURCSIK JÓZSEF (1959-): Csapda II. 1997. 14/15. 64 x 90 cm!!!
Reprodukálva: S.Nagy Katalin: Szurcsik József 2010
280.000 HUF
774.26 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 19:00
195.000 HUF
539.22 USD
Vintage, stilusú fa táblakép _jelzett _exkluzív kézzel készített kép 23,5 x 18,5 cm Első Magyar Repr
2.000 HUF
5.53 USD
Feltöltve: Tegnap, 21:04
8.500 HUF
23.50 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:06
16.640 HUF
46.01 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:05
3.000 HUF
8.30 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:59
9.450 HUF
26.13 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:59
8.330 HUF
23.03 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:59
17.625 HUF
48.74 USD
Feltöltve: Tegnap, 18:58
26.250 HUF
72.59 USD
Feltöltve: Tegnap, 17:55
30.500 HUF
84.34 USD
Feltöltve: Tegnap, 16:57
15.000 HUF
41.48 USD
Feltöltve: Tegnap, 16:57
15.000 HUF
41.48 USD
Mario Radice (1898-1987)Szériográfia/szitanyomat 1978 cím nélkül Fischer fém keretben m:76.5x56.5cm.
BÁV. Aukción szerepelt.
64.000 HUF
176.97 USD
kombinált szekrény
dandé
izraeli fülbevaló
mentődoboz
vízesés
asztali petróleum lámpa
pv
mona
egyházi
ónémet fotel
steyr
szűz mária medál
régi ikon
art deco állólámpa
faragott doboz
mom óra
zsolnay szecesszió
zsolnay ibolyás tányér
határőrség
gyerek csésze
tukán madár
metszetek
miniszter
ct altwasser
családi pecsétes