sárospataki kerámia (0 tétel)
péter mária
porcelán mécsestartó
kerámia teáskanna
eredeti szász endre festmény
tanyavilág
szentkuthy
montblanc toll
kertész erzsébet
kölni parfüm
vilia
nudista
aquincum népviselet
üvegszobor jelzett
coltrane
fejléc
1742
fodros tányér
200 forint 2009
ovális keretben
polyresin
precíziós
zemek
török jános anya gyermekével
herendi magyaros
festett üveg kép