1995 (3 tétel)
Lejárat: 4 nap 2 óra0 licit
4.000 HUF
4.000 HUF
3.000 HUF
8.33 USD
Lejárat: 13 nap 23 óra0 licit
3.000 HUF
3.000 HUF
2.500 HUF
6.94 USD
hende vince
kávétároló
varázsfuvola
bordó terítő
üvegtömb
omnia csésze
cica bögre
bohemia henriette
retro csillár búra
neobarokk intarziás asztal
rézkarc lászló gyula
hollóházi porcelán jurcsák
úszós toll
króm szék
karácsonyi figura
fali daráló
kengyel zoltán
pilótatáska
étkező pad
retro fém asztali lámpa
homokba temetett városok
zsolnay lapostányér tollazott
san francisco
festett fadoboz
westmark