réz (5 tétel)
Lejárat: 3 nap 9 óra0 licit
2.300 HUF
2.300 HUF
2.000 HUF
5.61 USD
Lejárat: 3 nap 11 óra0 licit
1.200 HUF
1.200 HUF
900 HUF
2.52 USD
50 peng 1945
200 ft 2005
antik szekrény restaurált
üveg virág dísz
boradagol�
magyar bélyegmappa
gál dezső
9 5 gyűrű
1 peng 1944
aranyszínű ékszer
lila jade ezüst
kép réz keretben
böröcz márta kerámiák
lapokra csiszolt pohár
ulrica hydman vallien
ghom selyem szőnyeg
szl
herendi halsz
pengő fillér sor
tz
révész rézkarc
gazdasági térképeken
húsvéti csoki
kd
3007257