Leárazott termékek Hamarosan záródó aukciók

Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai?

Anyag

Érvényesség

Típus

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

50 (2.283 tétel)

2. oldal / 39

Gyémánt Brill És Kerek Csiszolás 0.53 Karát. Felhős. -40% Gyémánt Brill És Kerek Csiszolás 0.53 Karát. Felhős.
84.900,-
50.940 HUF 143.87 USD
Tanzanit Brill Csiszolású 0.61 Karát. Szertifikációval. -40% Tanzanit Brill Csiszolású 0.61 Karát. Szertifikációval.
27.999,-
16.799 HUF 47.45 USD
0.54 Karátos Gyémánt Kristály. Certifikációval. -40% 0.54 Karátos Gyémánt Kristály. Certifikációval.
35.999,-
21.599 HUF 61.00 USD
Gyémánt Brill És Kerek Csiszolás 0.52 Karát. -40% Gyémánt Brill És Kerek Csiszolás 0.52 Karát.
Feltöltve: 2024. máj. 20. 15:35
94.990,-
56.994 HUF 160.97 USD
Tanzanit Ovális Csiszolású 0.63 Karát. Szertifikációval. -40% Tanzanit Ovális Csiszolású 0.63 Karát. Szertifikációval.
28.999,-
17.399 HUF 49.14 USD
Kolumbiai Smaragd Kaboson 0.52 Karát. Certifikációval. -40% Kolumbiai Smaragd Kaboson 0.52 Karát. Certifikációval.
16.990,-
10.194 HUF 28.79 USD
Kolumbiai Smaragd Kaboson 0.58 Karát. Certifikációval. -40% Kolumbiai Smaragd Kaboson 0.58 Karát. Certifikációval.
18.490,-
11.094 HUF 31.33 USD
Bakelit Nyaklánc 50 cm. -40% Bakelit Nyaklánc 50 cm.
Feltöltve: 2024. máj. 20. 15:34
17.990,-
10.794 HUF 30.49 USD
Óceán Tanzanit Brill Csiszolású 0.70 Karát. Szertifikációval. -40% Óceán Tanzanit Brill Csiszolású 0.70 Karát. Szertifikációval.
27.999,-
16.799 HUF 47.45 USD
Santa Maria Akvamarin Brazília 0.65  Karát. Certifikációval. -40% Santa Maria Akvamarin Brazília 0.65  Karát. Certifikációval.
45.990,-
27.594 HUF 77.94 USD
Óceán Tanzanit Brill Csiszolású 0.64 Karát. Szertifikációval. -40% Óceán Tanzanit Brill Csiszolású 0.64 Karát. Szertifikációval.
26.999,-
16.199 HUF 45.75 USD
Santa Maria Akvamarin Brazília 0.70  Karát. Certifikációval. -40% Santa Maria Akvamarin Brazília 0.70  Karát. Certifikációval.
48.990,-
29.394 HUF 83.02 USD
Etióp Welo Opál 1.60 Karát. Szertifikációval. -40% Etióp Welo Opál 1.60 Karát. Szertifikációval.
34.999,-
20.999 HUF 59.31 USD
Kék Zafír Ceyloni Silan Zafír 1.43 cts. Certifikációval. Grátisz Postával. -40% Kék Zafír Ceyloni Silan Zafír 1.43 cts. Certifikációval. Grátisz Postával.
124.999,-
74.999 HUF 211.83 USD
110.000 HUF 310.68 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 14:22
990 HUF 2.80 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 13:32
40.000 HUF 112.98 USD
225.000 HUF 635.49 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 12:07
1.990 HUF 5.62 USD
XIX. századi szines metszet, 50 x 70 cm-esek, keretezve. angol. 0256 -40% XIX. századi szines metszet, 50 x 70 cm-esek, keretezve. angol. 0256
140.000,-
84.000 HUF 237.25 USD
Henri Matisse 52 szignóval linometszet, 50 x 50 cm-es. 0311 -40% Henri Matisse 52 szignóval linometszet, 50 x 50 cm-es. 0311
280.000,-
168.000 HUF 474.50 USD
XIX. századi szines metszet, 50 x 70 cm-esek, keretezve. angol. 0259 -40% XIX. századi szines metszet, 50 x 70 cm-esek, keretezve. angol. 0259
140.000,-
84.000 HUF 237.25 USD
XX. századi magyar művész, olaj, vászon festmény, 42 x 50 cm-es nagyságú. -40% XX. századi magyar művész, olaj, vászon festmény, 42 x 50 cm-es nagyságú.
85.000,-
51.000 HUF 144.04 USD
Pólya Iván jelzéssel olaj, vászon portré, 50 x 40 cm-es. 0302 -40% Pólya Iván jelzéssel olaj, vászon portré, 50 x 40 cm-es. 0302
120.000,-
72.000 HUF 203.36 USD
XX. századi magyar művész, olaj, vászon festmény, 40 x 50 cm-es nagyságú. -40% XX. századi magyar művész, olaj, vászon festmény, 40 x 50 cm-es nagyságú.
45.000,-
27.000 HUF 76.26 USD
Remsey jelzéssel festmény, vegyestechnika, karton, 30 x 50 cm-es -40% Remsey jelzéssel festmény, vegyestechnika, karton, 30 x 50 cm-es
110.000,-
66.000 HUF 186.41 USD
Jánossy szignóval, olaj, vászon festmény, 50 x 70 cm-es. -40% Jánossy szignóval, olaj, vászon festmény, 50 x 70 cm-es.
80.000,-
48.000 HUF 135.57 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, karton, 35 x 50 cm-es -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, karton, 35 x 50 cm-es
70.000,-
42.000 HUF 118.62 USD
Jim-Ed Spencer amerikai festőművész metszete, 50 x 70 cm-es. 0215 -40% Jim-Ed Spencer amerikai festőművész metszete, 50 x 70 cm-es. 0215
320.000,-
192.000 HUF 542.28 USD
XIX. századi kinai láda, csontfaragás domborművekkel, 100 x 50 x 55 cm-es -40% XIX. századi kinai láda, csontfaragás domborművekkel, 100 x 50 x 55 cm-es
1.200.000,-
720.000 HUF 2,033.55 USD
Vintage naptár 1987-ből, papir, 40 x 50 cm-es nagyságú. -40% Vintage naptár 1987-ből, papir, 40 x 50 cm-es nagyságú.
40.000,-
24.000 HUF 67.79 USD
Magyar festő szignált olaj fesmény, 1930 Párizs, 41 x 50 cm-ea. 0274 -40% Magyar festő szignált olaj fesmény, 1930 Párizs, 41 x 50 cm-ea. 0274
280.000,-
168.000 HUF 474.50 USD
Velencei üveg váza az 50-es évekből, 24 cm-es. 2093 -40% Velencei üveg váza az 50-es évekből, 24 cm-es. 2093
42.000,-
25.200 HUF 71.17 USD
96 G. szignóval olaj, vászon festmény, 70 x 50 cm-es.0207 -40% 96 G. szignóval olaj, vászon festmény, 70 x 50 cm-es.0207
90.000,-
54.000 HUF 152.52 USD
Rozs J. jelzéssel olaj, vászon festmény, 60 x 50 cm-es nagyságú. -40% Rozs J. jelzéssel olaj, vászon festmény, 60 x 50 cm-es nagyságú.
50.000,-
30.000 HUF 84.73 USD
Velencei üveg váza az 50-es évekből, 24 cm-es. 2092 -40% Velencei üveg váza az 50-es évekből, 24 cm-es. 2092
42.000,-
25.200 HUF 71.17 USD
Szőnyeg, keleti selyem. 50 x 78 cm. -40% Szőnyeg, keleti selyem. 50 x 78 cm.
Feltöltve: 2024. máj. 20. 09:39
10.000,-
6.000 HUF 16.95 USD
1.050 HUF 2.97 USD
XIX. századi művész festménye, olaj, vászon,  50 x 60 cm-es. -40% XIX. századi művész festménye, olaj, vászon,  50 x 60 cm-es.
120.000,-
72.000 HUF 203.36 USD
Kézdi Kovács olaj, vásznon festménye, 70 x 50 cm-es. -40% Kézdi Kovács olaj, vásznon festménye, 70 x 50 cm-es.
230.000,-
138.000 HUF 389.76 USD
Mesterházy jelzéssel, olaj, vászon festmény, 70 x 50 cm-es nagyságú -40% Mesterházy jelzéssel, olaj, vászon festmény, 70 x 50 cm-es nagyságú
190.000,-
114.000 HUF 321.98 USD
V. Barta Éva olaj, vászon festmény, Erkel himnusz ábrázolás, 50 x 70 cm-es. -40% V. Barta Éva olaj, vászon festmény, Erkel himnusz ábrázolás, 50 x 70 cm-es.
180.000,-
108.000 HUF 305.03 USD
XX. század eleji akt festmény, olaj, vászon, 60 x 50 cm-es nagyságú. -40% XX. század eleji akt festmény, olaj, vászon, 60 x 50 cm-es nagyságú.
95.000,-
57.000 HUF 160.99 USD
P. Bak János olaj, vászon festménye, 60 x 50 cm-es. 0227 -40% P. Bak János olaj, vászon festménye, 60 x 50 cm-es. 0227
160.000,-
96.000 HUF 271.14 USD
Thorma jelzéssel olaj, karton festmény, 50 x 70 cm-es. 0192 -40% Thorma jelzéssel olaj, karton festmény, 50 x 70 cm-es. 0192
180.000,-
108.000 HUF 305.03 USD
Art deco cicák, festmény, olaj, vászon, 50 x 30 cm-es. -40% Art deco cicák, festmény, olaj, vászon, 50 x 30 cm-es.
110.000,-
66.000 HUF 186.41 USD
Cziffer Sándor jelzéssel olaj, vászon festmény, 66 x 50 cm-es.0210 -40% Cziffer Sándor jelzéssel olaj, vászon festmény, 66 x 50 cm-es.0210
180.000,-
108.000 HUF 305.03 USD
Zajti szignóval olaj, vászon festmény, 50 x 70 cm-es.akt -40% Zajti szignóval olaj, vászon festmény, 50 x 70 cm-es.akt
180.000,-
108.000 HUF 305.03 USD
Erdélyi festő festmény, olaj, vászon, 60 x 50 cm-es nagyságú. -40% Erdélyi festő festmény, olaj, vászon, 60 x 50 cm-es nagyságú.
50.000,-
30.000 HUF 84.73 USD
XIX. század végi magyar festmény, csendélet, olaj, vászon, 50 x 74 cm-es -40% XIX. század végi magyar festmény, csendélet, olaj, vászon, 50 x 74 cm-es
120.000,-
72.000 HUF 203.36 USD
Wagner szignóval, olaj, kartonon festmény, 50 x 32 cm-es. -40% Wagner szignóval, olaj, kartonon festmény, 50 x 32 cm-es.
170.000,-
102.000 HUF 288.09 USD
Roth Munchen olaj, vászon festménye, 100 x 50 cm-es. -40% Roth Munchen olaj, vászon festménye, 100 x 50 cm-es.
240.000,-
144.000 HUF 406.71 USD
Sztelek Norbert, Nagybánya 1942 festmény, olaj, vászon, 40 x 50 cm-es.0292 -40% Sztelek Norbert, Nagybánya 1942 festmény, olaj, vászon, 40 x 50 cm-es.0292
180.000,-
108.000 HUF 305.03 USD
XX. századi európai festő absztrakt festmény, 40 x 50 cm-es, szignált -40% XX. századi európai festő absztrakt festmény, 40 x 50 cm-es, szignált
280.000,-
168.000 HUF 474.50 USD
3.000 HUF 8.47 USD
36.000 HUF 101.68 USD
60
1 2 3 4 5 ... 39
Ugrás erre az oldalra: