antik ezüst kínáló (132 tétel)
Feltöltve: 2023. szept. 04. 09:45
38.000 HUF
107.31 USD
Feltöltve: 2023. aug. 29. 12:04
5.200 HUF
14.68 USD
Feltöltve: 2023. aug. 27. 14:59
11.900 HUF
33.60 USD
Szépséges, jelzett, antik, nagyméretű, ezüstözött cukor kínáló edény, áttört cukorkanállal
Tegyen ajánlatot! Megegyezünk.
9.880 HUF
27.90 USD
Pazar, ezüstözött, antik, áttört szélű, csemege vagy kockacukor kínáló tálka, cukorcsipesszel
6.750 HUF
19.06 USD
Ritka, jelzett, antik, nagyméretű, ezüstözött cukor kínáló edény, Mapin & Webb cukorkanállal
9.880 HUF
27.90 USD
Feltöltve: 2023. júl. 18. 20:20
165.000 HUF
465.94 USD
Feltöltve: 2023. júl. 11. 08:32
12.900 HUF
36.43 USD
Feltöltve: 2023. jún. 16. 17:00
7.980 HUF
22.53 USD
szentessy
repesztett üveg váza
1815
borsos miklós rézkarc
cha cult
korall rózsa
retro zseblámpa
medgyes lászló
steffek albin
metszett kristály pohár
fórizsné kerámia
szentgál
büntetőjog
róza
szöcske
lengyel porcelán étkészlet
rosenthal szobor
táncdalok
peceny
arany doxa női óra
staub
köretes alföldi
kraklé
olaj karton
absztrakt bronz szobor