porcelán figura (1 tétel)
Lejárat: 17 óra 38 perc0 licit
5.000 HUF
13.86 USD
thaller
zevi
ks
budgie
antikf üggöny
korgagyorgy
sarkadi tál
s s bors
barokk szobortartó
vanneki alföldi
rézkarc paraszt
porcelán kancsó 1 5 l
alföldi porcelán bella csésze
deák bliszter 2003
olasz virág
benda zoltán festmények
régi üveg karácsonyfadísz mókus
hollóházi 36cm
fekete kors
eszkimó karácsonyfadísz
pengő fillér sor
volksbank
petőfi 200ft
intarziás bútor szekrény
herendi viktória mintás lámpaernyő