kaspó (1 tétel)
burchard
kerámia tálka
zöld tányér
bod éva váza
zománcos edény
aranyozott zsolnay
horgoló
károlyfi
orosz bögre
dohányzóasztal mid century
karakter baba
német teás
intarziás tálaló
göcsey
barbie baba
valentiny
erdélyi emlékérem
bankuti
a világ leggazdagabb verebe
mid century lámpa
láng
record
hello kitty
100 pengő szálasi
réz láda