267 tétel
Feltöltve: 2024. márc. 02. 10:29
3.600 HUF
10.17 USD
Feltöltve: 2024. febr. 19. 07:49
8.500 HUF
24.01 USD
Hollóházi porcelán söröskorsók Selmecbánya - Miskolc - Sopron 1974, 1975, 1978 egyetemi emlék korsók
4.990 HUF
14.09 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 08:43
4.650 HUF
13.13 USD
Feltöltve: 2024. jan. 03. 16:51
17.900 HUF
50.56 USD
Feltöltve: 2023. dec. 27. 18:05
6.215 HUF
17.55 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 12:50
3.200 HUF
9.04 USD
3.200 HUF
9.04 USD
2.900 HUF
8.19 USD
2.500 HUF
7.06 USD
Hollóházi porcelán sörös korsó, krigli, komló felirattal és mintával két aranyozott csíkkal, jelzett
5.000 HUF
14.12 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 02:00
7.800 HUF
22.03 USD
Eladva: 2024. márc. 20. 18:20