hollóházi porcelán (0 tétel)
kárpitozott szék
pogány
retro bögre
pikkely
art deco falikar
aranyozott bross
herendi új
artner ferenc
mandarina duck
hollóházi olvasó
cs farkas
régi karácsonyi díszek
hajvágó
öltözőszekrény
5 pengő 1928
eosin
országzászló
fekete istván
kard tartó
intarziás szekrény
tallós ilona
zsolnay csészealj
papp emil
ezüst villa
magyar konyha