pálnagy (0 tétel)
kahla pipacs
ezüst nemesi kanál
rézkarca
alföldi menzás
hattyúk tava
o herendi levesestál
herend oriental
munkásbakancs
miniatűr festmények
népi fazék
porcelán bonbonos
rátót
alföldi petrezselyem
koloniál csillár
gorka hamutál
hódmezővásárhelyi falitányér
maldiv szigetek
10000 forint 1997
luise
szecessziós falitükör
neobarokk intarziás asztal
pecsenye
koczor
üveg tulipán
kerámia kertész klára