hálószoba garnitúra (1 tétel)
porcelán mécsestartó
körtvélyessy
márvány kalamáris
weisz manfred
mogyoró törő
obelix
stengel
molnár antal
grandidierit
bohemia crystal
mini varrógép
intarziás tálca
madaras bögre
dali litográfia
hencz jános
bőr szandál
colditz porcelán
tanga
játék memória
tibai takáts
gyerek arany
italkínáló
felújított komód
antik ezüst teáskanál
ivószaru