14 k (3 tétel)
1936 tíz pengő
brill karkötő
színarany
koleszár
hanau
balló ede
galambot etető lány
jelzett fa
süteményes doboz
kalocsai hímzés
rézlemez
mdf plakát
filozófia
bihar
alföldi porcelán tál
cora erzsébet
zsolnay névjegytartó
aukciós katalógus
olaj vászon
ruhaanyag
herendi teknős
terézia
üveg fűszeres
fiú kutyával
játékfigura