skandináv (2 tétel)
Lejárat: 3 óra 18 perc0 licit
12.000 HUF
33.15 USD
Lejárat: 5 nap 13 óra0 licit
8.000 HUF
22.10 USD
ötágú réz gyertyatartó
érmegyűjtő
herendi rothschild étkészlet
turul szövetség
intarziás kisasztal
víztorony
dunaharaszti
bronz nagyméretű
orvosi üveg
karácsonyi tál
vászon ing
marjai antal
lakodalmas tál
szocreál festmény
zsolnay majolika
horganyzott kád
porcelán sószóró
karácsonyfadísz rózsaszín
kolozsvári puskás
arany gyűrű 14 k
hollóházi lovas huszár
szignó nélkül
reichspfennig
sinkó váza
kalicza