2 tétel
1861
pettkó
iparművész nyaklánc
porcelán lovas
stölzle
ak 47
zsebóra számlap
zsiráf porcelán
neobarokk intarziás
herendi őz
kirakat
seiko 5
népszabadság
romantikus
digoin
gránit étkészlet
borsodi ágnes
papír forint
szakított üveg
inas
balatoni vitorlás
monarchia írásban
kisbútor
aranyozott bronz
tavirózsa