Összes kategóriában
Terméktípus
Anyag
Szín
Nem

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

6 tétel

Csodaszép, csupa strasszos gekkó bross Csodaszép, csupa strasszos gekkó bross

Csodaszép, csupa strasszos gekkó bross

Lejárat: 9 nap 0 óra0 licit
2.599 HUF
1.800 HUF 5.80 USD
Strasszokkal gazdagon díszített elefántos bross Strasszokkal gazdagon díszített elefántos bross
2.500 HUF
1.800 HUF 5.80 USD
Ezüst színű, maci formájú bross Ezüst színű, maci formájú bross

Ezüst színű, maci formájú bross

Lejárat: 9 nap 0 óra0 licit
2.800 HUF
2.200 HUF 7.09 USD
Ezüst színű, virágot formázó, jelzett bross Ezüst színű, virágot formázó, jelzett bross
2.400 HUF
1.600 HUF 5.16 USD
Aranyozott süni bross Aranyozott süni bross

Aranyozott süni bross

Lejárat: 9 nap 0 óra0 licit
2.300 HUF
1.800 HUF 5.80 USD
Csodaszép, aranyozott, jelzett bross Csodaszép, aranyozott, jelzett bross

Csodaszép, aranyozott, jelzett bross

Lejárat: 9 nap 0 óra0 licit
8.000 HUF
5.500 HUF 17.73 USD