2 tétel
mini falióra
kék terítő
luch óra
foszforeszkáló
fehér antik
poveda
mészáros mihály
herendi teknős
antik rézkarc
népi ing
facher
karácsonyi csomag
lakkozott doboz
aranyozott kép
szemzőkés
masé
katonai zsebóra
rózsaszín zafír
pánsíp
hollóházi szász endre falitányér
jégcsákány
10 centesimi
retro kávéfőző
leányfalu
sírok