14 tétel
pakistan
hajóóra
ezüst 5ft
erwin eisch
náray zsuzsanna
mikulás zsák
14 k arany óra
jelzett retro kerámia
karácsonyfadísz söröskorsó
arab ékszer
lila köves fülbevaló arany
simon kata
szabó karcagi
zlatokov
borz kováts sándor
tál vastag
olasz tányérok
réz fénykép tartó
hímzett vászon terítő
karácsonyfa gyertyatartó
littlest pet shop
karácsonyfadísz régi retro
tachográf
tűzpiszkáló
halálos iramban