1 tétel
Vadász jelenetes gyönyörűen megmunkált jelzett fém kupa vagy pohár hibátlan állapotban 10 cm. 232 g.
július dressler
zsolnay óriás
rézkarc portré
szén rajz
budapest kerámia
bethlen istván
kínai gésa
b szabó
orosz pohár
skandináv üveg
verdienst
dublé
feszty körkép
rózsaszínű üveg
csepel 100
zsolnay nefelejcses tál
1 forintos
rózsaszín pohár
oszlop kő
decsi ilona
szoborpár
antik óra alkatrészek
káldy
svédország
muosz