3 tétel
1Ft-ról indul! Antik olajfestmény! A Medici oroszlán! Hátán autográf felirat: Vajda! Kis sérüléssel!
vertel józsef
szerencsepénz
zománc ezüst
retro étkészlet
zalavári
régi lego
kalász
angel
ulla popken
tv torony
don quixote
yuan
kakas piros
aquincum kakas
hollóházi szász endre tányér
1920 korona
velencei dukát
fodrász olló
v43
aranyozott kávéskészlet
muránói gyertyatartó
mozis
jelzett fa
agancsnyelű
étkezőasztal art deco