Leárazott termékek Hamarosan záródó aukciók

Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai?

Téma

További opciók ...
Technika

További opciók ...
Hordozó

Legnagyobb méret

Szignó

Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre

Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma
Státusz
Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

5.780 tétel

7. oldal / 99

XX. század eleji európai festő szignált festménye, akvarell, 13 x 20 cm-es. -40% XX. század eleji európai festő szignált festménye, akvarell, 13 x 20 cm-es.
110.000,-
66.000 HUF 186.41 USD
Lakos A. szignóval olaj, vászon festmény, 20 x 26 cm-es. -40% Lakos A. szignóval olaj, vászon festmény, 20 x 26 cm-es.
85.000,-
51.000 HUF 144.04 USD
Rácz Kálmán szignóval olaj, vászon csendélet, 100 x 70 cm-es nagyságú. -40% Rácz Kálmán szignóval olaj, vászon csendélet, 100 x 70 cm-es nagyságú.
95.000,-
57.000 HUF 160.99 USD
Férfi portré, olaj, vászon festmény, 31 x 40 cm-es nagyságú. -40% Férfi portré, olaj, vászon festmény, 31 x 40 cm-es nagyságú.
70.000,-
42.000 HUF 118.62 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, karton, 35 x 50 cm-es -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, karton, 35 x 50 cm-es
70.000,-
42.000 HUF 118.62 USD
Keresztes Béla olaj, vászon csendélete, 30 x 21 cm-es nagyságú. -40% Keresztes Béla olaj, vászon csendélete, 30 x 21 cm-es nagyságú.
50.000,-
30.000 HUF 84.73 USD
Paizs L szignóval olaj, vászon festmény, 55 x 72 cm-es. -40% Paizs L szignóval olaj, vászon festmény, 55 x 72 cm-es.
95.000,-
57.000 HUF 160.99 USD
XX. század eleji francia művész festménye Párizs, akvarell, 40 x 30 cm-es -40% XX. század eleji francia művész festménye Párizs, akvarell, 40 x 30 cm-es
70.000,-
42.000 HUF 118.62 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, fán, 65 x 45 cm-es. 0246 -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, fán, 65 x 45 cm-es. 0246
90.000,-
54.000 HUF 152.52 USD
Ku-Pá szignóval olaj, vászon csendélet, 70 x 43 cm-es. 0258 -40% Ku-Pá szignóval olaj, vászon csendélet, 70 x 43 cm-es. 0258
80.000,-
48.000 HUF 135.57 USD
Magyar festő szignált olaj fesmény, 1930 Párizs, 41 x 50 cm-ea. 0274 -40% Magyar festő szignált olaj fesmény, 1930 Párizs, 41 x 50 cm-ea. 0274
280.000,-
168.000 HUF 474.50 USD
Akt festmény, Rónai után, olaj, vászon, 37 x 48 cm-es. -40% Akt festmény, Rónai után, olaj, vászon, 37 x 48 cm-es.
80.000,-
48.000 HUF 135.57 USD
XX. század eleji olaj, vásznon festmény, 115 x 51 cm-es. -40% XX. század eleji olaj, vásznon festmény, 115 x 51 cm-es.
65.000,-
39.000 HUF 110.15 USD
Rozs J. jelzéssel olaj, vászon festmény, 60 x 50 cm-es nagyságú. -40% Rozs J. jelzéssel olaj, vászon festmény, 60 x 50 cm-es nagyságú.
50.000,-
30.000 HUF 84.73 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 25 x 37 cm-es -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 25 x 37 cm-es
80.000,-
48.000 HUF 135.57 USD
XX. század eleje női portré, olaj, karton, 40 x 30 cm-es -40% XX. század eleje női portré, olaj, karton, 40 x 30 cm-es
120.000,-
72.000 HUF 203.36 USD
XX. századi magyar művész, akvarell, karton festmény, 28 x 40cm-es nagyságú. -40% XX. századi magyar művész, akvarell, karton festmény, 28 x 40cm-es nagyságú.
30.000,-
18.000 HUF 50.84 USD
Székely jelzéssel olaj, kartonon akt, 60 x 35 cm-es. 0243 -40% Székely jelzéssel olaj, kartonon akt, 60 x 35 cm-es. 0243
90.000,-
54.000 HUF 152.52 USD
XX. század eleje női portré, olaj, vászon, 25 x 30 cm-es -40% XX. század eleje női portré, olaj, vászon, 25 x 30 cm-es
95.000,-
57.000 HUF 160.99 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, tus, 42 x 30 cm-es. -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, tus, 42 x 30 cm-es.
38.000,-
22.800 HUF 64.40 USD
Richar Irma festménye, Raguza, olaj, vászon, 16 x 21 cm-es -40% Richar Irma festménye, Raguza, olaj, vászon, 16 x 21 cm-es
220.000,-
132.000 HUF 372.82 USD
XX. század eleji életkép, szignált, 45 x 36 cm-es, olaj, vászon. -40% XX. század eleji életkép, szignált, 45 x 36 cm-es, olaj, vászon.
140.000,-
84.000 HUF 237.25 USD
Bélaváry olaj, vászon enteriőr festmény, szignált, 20 x 40 cm-es -40% Bélaváry olaj, vászon enteriőr festmény, szignált, 20 x 40 cm-es
45.000,-
27.000 HUF 76.26 USD
Brodszky Sándor jelzéssel festmény, akvarell, 18 x 30 cm-es. 0318 -40% Brodszky Sándor jelzéssel festmény, akvarell, 18 x 30 cm-es. 0318
80.000,-
48.000 HUF 135.57 USD
Apáthy olaj, vászon festménye, 13 x 10 cm-es, kutyák -40% Apáthy olaj, vászon festménye, 13 x 10 cm-es, kutyák
110.000,-
66.000 HUF 186.41 USD
XX. század eleji csendélet, szignált, 55 x 40 cm-es, olaj, vászon. -40% XX. század eleji csendélet, szignált, 55 x 40 cm-es, olaj, vászon.
140.000,-
84.000 HUF 237.25 USD
Initrone? Viktor szignóval csendélet 1924-ből, olj, vászon, 62 x 72 cm-es.0213 -40% Initrone? Viktor szignóval csendélet 1924-ből, olj, vászon, 62 x 72 cm-es.0213
380.000,-
228.000 HUF 643.96 USD
XX. századi magyar művész, filctoll, karton festmény, 17 x 25 cm-es nagyságú. -40% XX. századi magyar művész, filctoll, karton festmény, 17 x 25 cm-es nagyságú.
30.000,-
18.000 HUF 50.84 USD
Festmény ,- virágcsendélet -30% Festmény ,- virágcsendélet
Feltöltve: 2024. máj. 20. 09:48
50.000,-
35.000 HUF 98.85 USD
XX.szd-i olaj, fán festmény, 21 x 30 cm-es. -40% XX.szd-i olaj, fán festmény, 21 x 30 cm-es.
Feltöltve: 2024. máj. 20. 09:01
180.000,-
108.000 HUF 305.03 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, fán, 38 x 48 cm-es, -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, fán, 38 x 48 cm-es,
140.000,-
84.000 HUF 237.25 USD
Kézdi Kovács olaj, vásznon festménye, 70 x 50 cm-es. -40% Kézdi Kovács olaj, vásznon festménye, 70 x 50 cm-es.
230.000,-
138.000 HUF 389.76 USD
Berény jelzéssel festmény, olaj, vászon, 40 x 30 cm-es. -40% Berény jelzéssel festmény, olaj, vászon, 40 x 30 cm-es.
260.000,-
156.000 HUF 440.60 USD
Mesterházy jelzéssel, olaj, vászon festmény, 70 x 50 cm-es nagyságú -40% Mesterházy jelzéssel, olaj, vászon festmény, 70 x 50 cm-es nagyságú
190.000,-
114.000 HUF 321.98 USD
Balla jelzéssel festmény, olaj, vászon, 82 x 61 cm-es. -40% Balla jelzéssel festmény, olaj, vászon, 82 x 61 cm-es.
320.000,-
192.000 HUF 542.28 USD
R. Ruiba szignóval olaj, vászon festmény, 17 x 23 cm-es. -40% R. Ruiba szignóval olaj, vászon festmény, 17 x 23 cm-es.
140.000,-
84.000 HUF 237.25 USD
Impresszionista akt festmény, akvarell, 18 x 30 cm-es.papiron -40% Impresszionista akt festmény, akvarell, 18 x 30 cm-es.papiron
70.000,-
42.000 HUF 118.62 USD
Papp Gábor szignóval, portré, olaj, vászon festmény, 40 x 54 cm-es. -40% Papp Gábor szignóval, portré, olaj, vászon festmény, 40 x 54 cm-es.
140.000,-
84.000 HUF 237.25 USD
M. Dömötör festménye, 1924-ből, olaj, karton, 37 x 46 cm-es. -40% M. Dömötör festménye, 1924-ből, olaj, karton, 37 x 46 cm-es.
280.000,-
168.000 HUF 474.50 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, fán, 63 x 49 cm-es,balatoni táj -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, fán, 63 x 49 cm-es,balatoni táj
240.000,-
144.000 HUF 406.71 USD
Bernáth jelzéssel festmény, vegyestechnika, karton, 23 x 24 cm-es. -40% Bernáth jelzéssel festmény, vegyestechnika, karton, 23 x 24 cm-es.
110.000,-
66.000 HUF 186.41 USD
Horthy Miklós felesége, festmény, 22 x 30 cm-es vegyestechika. -40% Horthy Miklós felesége, festmény, 22 x 30 cm-es vegyestechika.
95.000,-
57.000 HUF 160.99 USD
Biai jelzéssel festmény, olaj, karton, 44 x 34 cm-es. -40% Biai jelzéssel festmény, olaj, karton, 44 x 34 cm-es.
140.000,-
84.000 HUF 237.25 USD
Mednyánszky jelzéssel olaj, vászon festmény, 38 x 27 cm-es. -40% Mednyánszky jelzéssel olaj, vászon festmény, 38 x 27 cm-es.
140.000,-
84.000 HUF 237.25 USD
Moholy-Nagy 1919 jelzéssel, vegyestechnika, karton, festmény, 16 x 25 cm-es -40% Moholy-Nagy 1919 jelzéssel, vegyestechnika, karton, festmény, 16 x 25 cm-es
380.000,-
228.000 HUF 643.96 USD
Nagybányai festő olaj, vásznon festménye, 68 x 48 cm-es nagyságú. -40% Nagybányai festő olaj, vásznon festménye, 68 x 48 cm-es nagyságú.
95.000,-
57.000 HUF 160.99 USD
Kőszegfalvi Ferenc olaj, fán festménye, 30 x 25 cm-es. -40% Kőszegfalvi Ferenc olaj, fán festménye, 30 x 25 cm-es.
120.000,-
72.000 HUF 203.36 USD
Csabai Pántl festménye, olaj, vászon, 94 x 67 cm-es nagyságú -40% Csabai Pántl festménye, olaj, vászon, 94 x 67 cm-es nagyságú
120.000,-
72.000 HUF 203.36 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 78 x 58 cm-es, -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon, 78 x 58 cm-es,
280.000,-
168.000 HUF 474.50 USD
Bakos szignóval olaj, vászon festmény, 40 x 45 cm-es. 0238 -40% Bakos szignóval olaj, vászon festmény, 40 x 45 cm-es. 0238
140.000,-
84.000 HUF 237.25 USD
XX.szd-i olaj, vászon festmény, 78 x 59 cm-es. -40% XX.szd-i olaj, vászon festmény, 78 x 59 cm-es.
340.000,-
204.000 HUF 576.17 USD
XX. század eleji akt festmény, olaj, vászon, 60 x 50 cm-es nagyságú. -40% XX. század eleji akt festmény, olaj, vászon, 60 x 50 cm-es nagyságú.
95.000,-
57.000 HUF 160.99 USD
Orban Desiderius /Orbán Dezső/ jelzéssel, olaj, vászon festmény, 70 x 56 cm. 0186 -40% Orban Desiderius /Orbán Dezső/ jelzéssel, olaj, vászon festmény, 70 x 56 cm. 0186
320.000,-
192.000 HUF 542.28 USD
P. Bak János olaj, vászon festménye, 60 x 50 cm-es. 0227 -40% P. Bak János olaj, vászon festménye, 60 x 50 cm-es. 0227
160.000,-
96.000 HUF 271.14 USD
110.000,-
66.000 HUF 186.41 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon,, 100 x 70 cm, szignózott, Balaton -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, vászon,, 100 x 70 cm, szignózott, Balaton
290.000,-
174.000 HUF 491.44 USD
Illés jelzéssel olaj, vászon festmény, 57 x 70 cm-es. -40% Illés jelzéssel olaj, vászon festmény, 57 x 70 cm-es.
180.000,-
108.000 HUF 305.03 USD
Nagybányai festő olaj, kartonon festménye, 73 x 44 cm-es nagyságú. -40% Nagybányai festő olaj, kartonon festménye, 73 x 44 cm-es nagyságú.
190.000,-
114.000 HUF 321.98 USD
XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, fán, 77 x 61 cm-es alkotás -40% XX. század eleje, magyar festő festménye, olaj, fán, 77 x 61 cm-es alkotás
480.000,-
288.000 HUF 813.42 USD
60
1 ... 5 6 7 8 9 ... 99
Ugrás erre az oldalra: