569 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 25. 12:00
990.000,-
Glatter Ármin: Nívósan restaurált Portré, olaj, vászon ,fára kasírozott, falc 71,5 x 82 cm, festmény
GLATTER ÁRMIN: ELŐKELŐ HÖLGY, intelligens karakter
742.500 HUF
2,020.46 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 19:06
229.990 HUF
625.84 USD
Feltöltve: Tegnap, 23:56
33.500 HUF
91.16 USD
742.500 HUF
2,020.46 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 22:05
99.900 HUF
271.84 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 20:00
405.000 HUF
1,102.07 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 19:57
25.500 HUF
69.39 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 18:45
12.000 HUF
32.65 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 13:44
149.999 HUF
408.17 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 13:09
1.800.000 HUF
4,898.09 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 24. 05:27
196.000 HUF
533.35 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 16:07
17.430 HUF
47.43 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 06:40
470.000 HUF
1,278.95 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 22:01
342.000 HUF
930.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 19:06
235.000 HUF
639.47 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 14:14
289.000 HUF
786.42 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 10:05
1.300.000 HUF
3,537.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 15:24
10.490 HUF
28.54 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 13:27
49.800 HUF
135.51 USD