2 tétel
borza teréz
komáromi katz
berta sándor
villeroy burgenland
adec
furnér
só borsszóró
el greco
ózd
rosenthale
ovális szőnyeg
murai
érme forint
corini margit
evőeszköztartó doboz
mazsola
wobbler
balaton rézkarc
onix váza
gumi figura
hollóházi gyerek tányér
erzsébet híd
sütőedény
hollóházi ékszertartó
német birodalmi márka