4 tétel
kis tv
fűszer daráló
német ezüst gyűrű
üvegtömb
rokokó vitrin
cha cult
mérleg serpenyő
kafer
ukraine
kis medál
régi klipsz
mancs
kendő berliner
kakas tányér
jelzett tányér
trafikáru autó
londi
hollóházi szív
1944 1000
lenvászon ing
igmándi keserűvíz
festett tálca
swarovski figura
shaggy
aquincumi békakirály