Összes kategóriában
Téma
További opciók ...
Hordozó
További opciók ...
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

80 tétel
1. oldal / 2

Szépséges fali kép, falusi idill, festmény vagy nyomat Szépséges fali kép, falusi idill, festmény vagy nyomat
4.000 HUF 13.29 USD
Szép fali kép festmény pasztell színekkel 35x27 cm Szép fali kép festmény pasztell színekkel 35x27 cm
4.000 HUF
1.990 HUF 6.61 USD
Egyedi Kubai kagylókép Egyedi Kubai kagylókép

Egyedi Kubai kagylókép

Lejárat: 7 óra 40 perc0 licit
2.200 HUF 7.31 USD
Kovács Ferenc jelzéssel -Tél című színezett rézkarc Kovács Ferenc jelzéssel -Tél című színezett rézkarc
19.000 HUF 63.10 USD
Krón Jenő jelzéssel Krón Jenő jelzéssel

Krón Jenő jelzéssel

Lejárat: 10 óra 4 perc0 licit
29.000 HUF 96.32 USD
Muszély Viktor grafika kései alkotás eredeti Muszély Viktor grafika kései alkotás eredeti
Hitelesített felhasználó

Muszély Viktor grafika kései alkotás eredeti

Lejárat: 16 óra 22 perc0 licit
1.990 HUF 6.61 USD
Nagyon szép, selyemre festett szessziós kép (Mucha) keretben Nagyon szép, selyemre festett szessziós kép (Mucha) keretben
12.500 HUF 41.52 USD
Gobelin kép Gobelin kép

Gobelin kép

Lejárat: 22 óra 7 perc0 licit
5.000 HUF 16.61 USD
Zajácz Tamás bőr kép, képcsarnokos Zajácz Tamás bőr kép, képcsarnokos

Zajácz Tamás bőr kép, képcsarnokos

Lejárat: 1 nap 13 óra0 licit
1.000 HUF 3.32 USD
Régi élethű faragott arckép, portré Régi élethű faragott arckép, portré

Régi élethű faragott arckép, portré

Lejárat: 1 nap 13 óra0 licit
3.000 HUF 9.96 USD
Rostock német városkép metszet ezüst keretben Rostock német városkép metszet ezüst keretben
5.000 HUF
4.000 HUF 13.29 USD
Z. Soós jelzéssel - Fiesolei házacskák Z. Soós jelzéssel - Fiesolei házacskák

Z. Soós jelzéssel - Fiesolei házacskák

Lejárat: 1 nap 14 óra0 licit
25.000 HUF 83.03 USD
Távol-keleti tájkép Távol-keleti tájkép

Távol-keleti tájkép

Lejárat: 1 nap 14 óra0 licit
25.000 HUF 83.03 USD
Z. Soós jelzéssel - Operaház Z. Soós jelzéssel - Operaház

Z. Soós jelzéssel - Operaház

Lejárat: 1 nap 14 óra0 licit
29.000 HUF 96.32 USD
Ábrahám Rafael jelzéssel, Buda címmel rézkarc Ábrahám Rafael jelzéssel, Buda címmel rézkarc
25.000 HUF 83.03 USD
Mednyánszky László grafika Mednyánszky László grafika

Mednyánszky László grafika

Lejárat: 1 nap 14 óra0 licit
45.000 HUF 149.46 USD
Jézus a búzamezőn. Antik nyomat. Jézus a búzamezőn. Antik nyomat.

Jézus a búzamezőn. Antik nyomat.

Lejárat: 1 nap 22 óra0 licit
15.000 HUF 49.82 USD
Sárkányölő Szent György  orosz vászon nyomat Sárkányölő Szent György  orosz vászon nyomat
2.500 HUF 8.30 USD
VARGA SZÍNES RÉZKARC BUDAVÁR VARGA SZÍNES RÉZKARC BUDAVÁR

VARGA SZÍNES RÉZKARC BUDAVÁR

Lejárat: 2 nap 14 óra1 licit
500 HUF 1.66 USD
Iskolai oktató - szemléltető tábla. 6. Iskolai oktató - szemléltető tábla. 6.

Iskolai oktató - szemléltető tábla. 6.

Lejárat: 2 nap 16 óra0 licit
8.000 HUF 26.57 USD
Iskolai oktató - szemléltető tábla. 5. Iskolai oktató - szemléltető tábla. 5.

Iskolai oktató - szemléltető tábla. 5.

Lejárat: 2 nap 16 óra0 licit
8.000 HUF 26.57 USD
Eger selyemkép selyemfestmény új antikolt keretben 1970 körüli Eger selyemkép selyemfestmény új antikolt keretben 1970 körüli
10.000 HUF
8.000 HUF 26.57 USD
Szerelmespár 1981 ALLE   82 x 63 igazi romantikus kép Szerelmespár 1981 ALLE   82 x 63 igazi romantikus kép
Hitelesített felhasználó
39.800 HUF 132.19 USD
Bojtos Károly - Magány című rézkarca Bojtos Károly - Magány című rézkarca

Bojtos Károly - Magány című rézkarca

Lejárat: 3 nap 8 óra0 licit
20.000 HUF 66.43 USD
Dunagáti dűlő 1966 - rézkarc olvashatatlan szignóval Dunagáti dűlő 1966 - rézkarc olvashatatlan szignóval
15.000 HUF 49.82 USD
Kozma Lajos ex libris cinkográfia? szecesszió art nouveau Jugendstil Kozma Lajos ex libris cinkográfia? szecesszió art nouveau Jugendstil
PayPal
8.000 HUF 26.57 USD
Benczúr Gyula második felesége Ürmösi Kata Piroska csak 5 napig Benczúr Gyula második felesége Ürmösi Kata Piroska csak 5 napig
Hitelesített felhasználó
110.000 HUF
50.000 HUF 166.07 USD
Benczúr Gyula édesanyja Spišská Nová Ves csak 5 napig Benczúr Gyula édesanyja Spišská Nová Ves csak 5 napig
Hitelesített felhasználó
110.000 HUF
50.000 HUF 166.07 USD
Farkaslaka Székelyföld régi metszet nyomat Farkaslaka Székelyföld régi metszet nyomat
3.000 HUF
1.000 HUF 3.32 USD
Hummel kép, gyermekek esernyő alatt, préselt fára ragasztva Hummel kép, gyermekek esernyő alatt, préselt fára ragasztva
Hitelesített felhasználó
4.000 HUF
2.500 HUF 8.30 USD
Zajácz Tamás bőrkép - Napraforgók Zajácz Tamás bőrkép - Napraforgók

Zajácz Tamás bőrkép - Napraforgók

Lejárat: 4 nap 14 óra0 licit
25.000 HUF
12.500 HUF 41.52 USD
Károlyi Ernő/ Fekvő Károlyi Ernő/ Fekvő
PayPal Hitelesített felhasználó

Károlyi Ernő/ Fekvő

Lejárat: 4 nap 19 óra0 licit
45.000 HUF
35.000 HUF 116.25 USD
SI-LA-GI / akt egyedi tusrajz SI-LA-GI / akt egyedi tusrajz

SI-LA-GI / akt egyedi tusrajz

Lejárat: 4 nap 19 óra0 licit
120.000 HUF
99.000 HUF 328.81 USD
Baranyai B András/ Konyhában / szita Baranyai B András/ Konyhában / szita

Baranyai B András/ Konyhában / szita

Lejárat: 4 nap 19 óra0 licit
25.000 HUF
18.000 HUF 59.78 USD
Tiffany jellegű üvegkép,  ólomüveg festmény, püspök ábrázolás Tiffany jellegű üvegkép,  ólomüveg festmény, püspök ábrázolás
10.000 HUF
8.000 HUF 26.57 USD
Antik kép, dagerrotípia (?) rézveretes keretben (Szent Antal) Antik kép, dagerrotípia (?) rézveretes keretben (Szent Antal)
3.000 HUF 9.96 USD
Szász Endre 45 darabos rézkarc gyűjteménye Szász Endre 45 darabos rézkarc gyűjteménye
Ingyenes szállítás
505.000 HUF
500.000 HUF 1,660.65 USD
Veduta dell 'Arco di Tito rézkarc ? Litográfia ? Veduta dell 'Arco di Tito rézkarc ? Litográfia ?
10.000 HUF 33.21 USD
Iskolai oktató - szemléltető tábla. 3. Iskolai oktató - szemléltető tábla. 3.

Iskolai oktató - szemléltető tábla. 3.

Lejárat: 5 nap 15 óra0 licit
15.000 HUF 49.82 USD
Retro kis virágos akvarell, fa keretel Retro kis virágos akvarell, fa keretel

Retro kis virágos akvarell, fa keretel

Lejárat: 5 nap 16 óra0 licit
1.500 HUF 4.98 USD
1 2

44
44 80 98

Google+