Összes kategóriában
Téma
További opciók ...
Hordozó
További opciók ...
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

66 tétel
1. oldal / 2

Polgár Csaba textilképe 54.5x54.5 cm Polgár Csaba textilképe 54.5x54.5 cm

Polgár Csaba textilképe 54.5x54.5 cm

Lejárat: 3 óra 7 perc0 licit
30.000 HUF 95.70 USD
Gross Arnold Erdélyi táj eredeti rézkarc Gross Arnold Erdélyi táj eredeti rézkarc
PayPal

Gross Arnold Erdélyi táj eredeti rézkarc

Lejárat: 23 óra 10 perc0 licit
128.000 HUF 408.31 USD
Moholy Moholy

Moholy

Lejárat: 1 nap 3 óra5 licit
2.501 HUF 7.98 USD
Hartung  : Kiscicák Hartung  : Kiscicák

Hartung : Kiscicák

Lejárat: 1 nap 6 óra0 licit
6.000 HUF 19.14 USD
Kovács Ferenc jelzéssel -Tél című színezett rézkarc Kovács Ferenc jelzéssel -Tél című színezett rézkarc
60.000 HUF 191.39 USD
Rostock német városkép metszet ezüst keretben Rostock német városkép metszet ezüst keretben
5.000 HUF
4.000 HUF 12.76 USD
Hummel Goebel nyomat, fa keretben, kerettel 24,5 x 27,5 cm, jó állapotú Hummel Goebel nyomat, fa keretben, kerettel 24,5 x 27,5 cm, jó állapotú
Hitelesített felhasználó
1.890 HUF 6.03 USD
Ifj. Imre István rèzkarc Ifj. Imre István rèzkarc

Ifj. Imre István rèzkarc

Lejárat: 1 nap 11 óra0 licit
25.000 HUF
10.000 HUF 31.90 USD
EGY KIS SZOCREÁL ÉK SÁNDOR JELZÉSSEL EGY KIS SZOCREÁL ÉK SÁNDOR JELZÉSSEL

EGY KIS SZOCREÁL ÉK SÁNDOR JELZÉSSEL

Lejárat: 1 nap 13 óra0 licit
8.000 HUF
5.000 HUF 15.95 USD
IMRE ISTVÁN  IMRE ISTVÁN

IMRE ISTVÁN

Lejárat: 1 nap 14 óra0 licit
25.000 HUF
1.000 HUF 3.19 USD
Bojtos Károly - Magány című rézkarca Bojtos Károly - Magány című rézkarca

Bojtos Károly - Magány című rézkarca

Lejárat: 2 nap 0 óra0 licit
60.000 HUF 191.39 USD
Szőnyi István :Pecázó fiú Szőnyi István :Pecázó fiú

Szőnyi István :Pecázó fiú

Lejárat: 2 nap 2 óra0 licit
24.000 HUF 76.56 USD
Mednyánszky László grafika Mednyánszky László grafika

Mednyánszky László grafika

Lejárat: 2 nap 9 óra0 licit
80.000 HUF 255.19 USD
Távol-keleti tájkép Távol-keleti tájkép

Távol-keleti tájkép

Lejárat: 2 nap 9 óra0 licit
35.000 HUF 111.65 USD
Z. Soós István - Fiesolei házacskák Z. Soós István - Fiesolei házacskák

Z. Soós István - Fiesolei házacskák

Lejárat: 2 nap 9 óra0 licit
95.000 HUF 303.04 USD
Z. Soós István - Operaház Z. Soós István - Operaház

Z. Soós István - Operaház

Lejárat: 2 nap 9 óra0 licit
85.000 HUF 271.14 USD
Szabó Vladimir :Krisztína tér Szabó Vladimir :Krisztína tér

Szabó Vladimir :Krisztína tér

Lejárat: 2 nap 10 óra0 licit
6.500 HUF 20.73 USD
Szőnyi István : Testvérek ,hagyatéki anyagból Szőnyi István : Testvérek ,hagyatéki anyagból
10.600 HUF 33.81 USD
Század eleji Akvarell gyönyörű szép keretben Század eleji Akvarell gyönyörű szép keretben
14.500 HUF 46.25 USD
Iván Szilárd: Eső után - grafika, rajz Iván Szilárd: Eső után - grafika, rajz
Hitelesített felhasználó

Iván Szilárd: Eső után - grafika, rajz

Lejárat: 2 nap 13 óra0 licit
5.000 HUF
4.000 HUF 12.76 USD
EGY KIS SZOCREÁL GÉPI BETARÍTÁS JELZETT METSZET EGY KIS SZOCREÁL GÉPI BETARÍTÁS JELZETT METSZET
5.000 HUF
4.000 HUF 12.76 USD
Krón Jenő jelzéssel Krón Jenő jelzéssel

Krón Jenő jelzéssel

Lejárat: 2 nap 13 óra0 licit
50.000 HUF 159.49 USD
Eger selyemkép selyemfestmény új antikolt keretben 1970 körüli Eger selyemkép selyemfestmény új antikolt keretben 1970 körüli
10.000 HUF
8.000 HUF 25.52 USD
Vázlatrajz 61 x 43 cm, - kétoldalas, Tihanyi szignóval Vázlatrajz 61 x 43 cm, - kétoldalas, Tihanyi szignóval
PayPal Hitelesített felhasználó
28.000 HUF
9.000 HUF 28.71 USD
Kádár Béla festmény Kádár Béla festmény

Kádár Béla festmény

Lejárat: 3 nap 7 óra0 licit
170.000 HUF 542.28 USD
Szasz Endre porcelan kep es porcelan vaza elado Szasz Endre porcelan kep es porcelan vaza elado
80.000 HUF
16.000 HUF 51.04 USD
Kondor Béla  TIZENHÉT RÉZKARC  SZERZŐ Németh Lajos Lajos LEÁRAZÁS Kondor Béla  TIZENHÉT RÉZKARC  SZERZŐ Németh Lajos Lajos LEÁRAZÁS
5.500 HUF 17.54 USD
Ábrahám Rafael Buda című rézkarca Ábrahám Rafael Buda című rézkarca

Ábrahám Rafael Buda című rézkarca

Lejárat: 3 nap 13 óra0 licit
65.000 HUF 207.34 USD
Egyedi Kubai kagylókép Egyedi Kubai kagylókép

Egyedi Kubai kagylókép

Lejárat: 4 nap 3 óra0 licit
2.200 HUF 7.02 USD
Sárkányölő Szent György  orosz vászon nyomat Sárkányölő Szent György  orosz vászon nyomat
2.500 HUF 7.97 USD
3D falikép távol-keleti fegyverek kerámia makettjei 3D falikép távol-keleti fegyverek kerámia makettjei
Hitelesített felhasználó
15.000 HUF 47.85 USD
Benczúr Gyula: Puttók boroshordóval Benczúr Gyula: Puttók boroshordóval

Benczúr Gyula: Puttók boroshordóval

Lejárat: 4 nap 12 óra0 licit
10.000 HUF 31.90 USD
Károlyi Ernő/ Fekvő Károlyi Ernő/ Fekvő

Károlyi Ernő/ Fekvő

Lejárat: 4 nap 13 óra0 licit
45.000 HUF
35.000 HUF 111.65 USD
SI-LA-GI / akt egyedi tusrajz SI-LA-GI / akt egyedi tusrajz

SI-LA-GI / akt egyedi tusrajz

Lejárat: 4 nap 13 óra0 licit
120.000 HUF
99.000 HUF 315.80 USD
Baranyai B András/ Konyhában / szita Baranyai B András/ Konyhában / szita

Baranyai B András/ Konyhában / szita

Lejárat: 4 nap 13 óra0 licit
25.000 HUF
18.000 HUF 57.42 USD
Tiffany jellegű üvegkép,  ólomüveg festmény, püspök ábrázolás Tiffany jellegű üvegkép,  ólomüveg festmény, püspök ábrázolás
10.000 HUF
8.000 HUF 25.52 USD
Elekfy Jenő (1895-1968): Halászok rézkarc, papír, jelzett, Elekfy Jenő (1895-1968): Halászok rézkarc, papír, jelzett,
20.000 HUF
1.000 HUF 3.19 USD
Szász Endre 45 darabos rézkarc gyűjteménye Szász Endre 45 darabos rézkarc gyűjteménye
Ingyenes szállítás
505.000 HUF
500.000 HUF 1,594.95 USD
K.Csathó : Liszt Ferenc K.Csathó : Liszt Ferenc

K.Csathó : Liszt Ferenc

Lejárat: 5 nap 9 óra0 licit
3.000 HUF 9.57 USD
Diener Dénes - Paris  , pasztell, papír Diener Dénes - Paris  , pasztell, papír

Diener Dénes - Paris , pasztell, papír

Lejárat: 6 nap 7 óra0 licit
29.000 HUF 92.51 USD
4db kisméretű akvarell 4db kisméretű akvarell

4db kisméretű akvarell

Lejárat: 6 nap 7 óra0 licit
1.800 HUF 5.74 USD
Erdőirtás című tusrajz jelzett Erdőirtás című tusrajz jelzett
Hitelesített felhasználó

Erdőirtás című tusrajz jelzett

Lejárat: 6 nap 14 óra17 licit
701 HUF 2.24 USD
R.Bauer Erzsébet színes rézkarc R.Bauer Erzsébet színes rézkarc

R.Bauer Erzsébet színes rézkarc

Lejárat: 6 nap 14 óra1 licit
1 HUF 0.00 USD
1 2

44
44 80 98