Összes kategóriában
Téma
További opciók ...
Hordozó
További opciók ...
Szignó
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
Eredetiségét szakértő megerősítette?

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

98 tétel
1. oldal / 3

GUSTAV KLIMT NYOMAT FA KERETBEN AKCIÓS ÁRON! GUSTAV KLIMT NYOMAT FA KERETBEN AKCIÓS ÁRON!
3.900 HUF
1.999 HUF 6.62 USD
3.900 HUF
1.999 HUF 6.62 USD
Tájkép.Grafika Tájkép.Grafika

Tájkép.Grafika

Lejárat: 14 óra 19 perc0 licit
5.000 HUF 16.56 USD
Biai névvel szignózott tájkép.Grafika Biai névvel szignózott tájkép.Grafika

Biai névvel szignózott tájkép.Grafika

7.000 HUF 23.18 USD
Paul Rentsch (svájci grafikus ): Tájkép, Havas út Paul Rentsch (svájci grafikus ): Tájkép, Havas út
1.400 HUF 4.64 USD
Rézkarc Lipcse Leipzig klasszikus jellegű keretben Rézkarc Lipcse Leipzig klasszikus jellegű keretben
6.000 HUF
5.000 HUF 16.56 USD
Faberakásos, fa mozaik falikép, templom Faberakásos, fa mozaik falikép, templom

Faberakásos, fa mozaik falikép, templom

Lejárat: 19 óra 42 perc0 licit
5.000 HUF
4.500 HUF 14.90 USD
S.H jelzéssel - Női portré grafika S.H jelzéssel - Női portré grafika
Hitelesített felhasználó

S.H jelzéssel - Női portré grafika

Lejárat: 1 nap 8 óra0 licit
1.000 HUF 3.31 USD
Yosl Bergner (izraeli festő, 1920-2017.): Utcai zenészek Yosl Bergner (izraeli festő, 1920-2017.): Utcai zenészek
4.000 HUF 13.25 USD
Kiss Teréz : Kutyacsalád Kiss Teréz : Kutyacsalád

Kiss Teréz : Kutyacsalád

Lejárat: 1 nap 12 óra0 licit
2.000 HUF 6.62 USD
Walter Dick : Falusi udvar (svájci művész ) , Rézkarc Walter Dick : Falusi udvar (svájci művész ) , Rézkarc
2.800 HUF 9.27 USD
Gy Molnár István: Kacsaúsztató Gy Molnár István: Kacsaúsztató

Gy Molnár István: Kacsaúsztató

Lejárat: 1 nap 12 óra0 licit
1.800 HUF 5.96 USD
Gobelin goblein szélmalom szép keret Gobelin goblein szélmalom szép keret

Gobelin goblein szélmalom szép keret

Lejárat: 1 nap 18 óra0 licit
2.500 HUF 8.28 USD
Szoba dekor gyerek szobába - csodaszép! Szoba dekor gyerek szobába - csodaszép!
Hitelesített felhasználó

Szoba dekor gyerek szobába - csodaszép!

Lejárat: 1 nap 20 óra0 licit
4.000 HUF
3.000 HUF 9.93 USD
Retro kis virágos akvarell, fa keretel Retro kis virágos akvarell, fa keretel

Retro kis virágos akvarell, fa keretel

Lejárat: 2 nap 5 óra0 licit
1.500 HUF 4.97 USD
Rostock német városkép metszet ezüst keretben Rostock német városkép metszet ezüst keretben
5.000 HUF
4.000 HUF 13.25 USD
Egyedi Kubai kagylókép Egyedi Kubai kagylókép

Egyedi Kubai kagylókép

Lejárat: 2 nap 10 óra0 licit
2.200 HUF 7.28 USD
Napraforgók Napraforgók
Hitelesített felhasználó

Napraforgók

Lejárat: 2 nap 13 óra0 licit
13.000 HUF 43.05 USD
Fák Fák
Hitelesített felhasználó

Fák

Lejárat: 2 nap 13 óra0 licit
12.000 HUF 39.74 USD
Tájkép Tájkép
Hitelesített felhasználó

Tájkép

Lejárat: 2 nap 13 óra0 licit
9.500 HUF 31.46 USD
Kozmai I. jelz. grafika Kozmai I. jelz. grafika

Kozmai I. jelz. grafika

Lejárat: 3 nap 11 óra0 licit
15.990 HUF 52.95 USD
ALTENKUNSTADT porcelán kép ALTENKUNSTADT porcelán kép

ALTENKUNSTADT porcelán kép

Lejárat: 3 nap 12 óra0 licit
20.990 HUF
9.990 HUF 33.08 USD
Biai-Föglein István akvarellje Biai-Föglein István akvarellje

Biai-Föglein István akvarellje

Lejárat: 3 nap 13 óra0 licit
80.000 HUF
35.000 HUF 115.90 USD
ANTIK PUTTÓS RELIEF, JELZETT KÉP 26 CM X 54 CM,Ajánlatot várok! ANTIK PUTTÓS RELIEF, JELZETT KÉP 26 CM X 54 CM,Ajánlatot várok!
50.000 HUF 165.56 USD
Rosenthal porcelán miniatűr kép Rosenthal porcelán miniatűr kép

Rosenthal porcelán miniatűr kép

Lejárat: 3 nap 15 óra0 licit
9.990 HUF 33.08 USD
Eger selyemkép selyemfestmény új antikolt keretben 1970 körüli Eger selyemkép selyemfestmény új antikolt keretben 1970 körüli
10.000 HUF
8.000 HUF 26.49 USD
Ausztrál 23 karátos arannyal készült kép Ausztrál 23 karátos arannyal készült kép
4.999 HUF 16.55 USD
Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976) :  Hulló falevelek Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, Aszódi Weil Erzsébet(1901-1976) :  Hulló falevelek Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben,
15.000 HUF
10.000 HUF 33.11 USD
Szőnyi István Széna hordás télen Szőnyi István Széna hordás télen

Szőnyi István Széna hordás télen

Lejárat: 4 nap 4 óra0 licit
100.000 HUF 331.13 USD
Nagyon szép, selyemre festett madaras kép keretben Nagyon szép, selyemre festett madaras kép keretben
7.500 HUF 24.83 USD
! Kínai selyem tűhímzés / tűfestés a 70-es évekből exclusive keretben ! Kínai selyem tűhímzés / tűfestés a 70-es évekből exclusive keretben
15.000 HUF 49.67 USD
Art deco nyomat gyönyörű hölgy Noirat szignóval Art deco nyomat gyönyörű hölgy Noirat szignóval
PayPal
3.800 HUF 12.58 USD
Szántó P. jelzéssel bibliai jelenet, pasztell Szántó P. jelzéssel bibliai jelenet, pasztell
PayPal
13.000 HUF 43.05 USD
Bencze Klári "Déliák" rézkarc 26/100 Bencze Klári "Déliák" rézkarc 26/100
Hitelesített felhasználó

Bencze Klári "Déliák" rézkarc 26/100

Lejárat: 4 nap 10 óra0 licit
1.000 HUF 3.31 USD
ABBÁZIA KÁVÉHÁZ: jelzett ceruzarajz ABBÁZIA KÁVÉHÁZ: jelzett ceruzarajz

ABBÁZIA KÁVÉHÁZ: jelzett ceruzarajz

Lejárat: 4 nap 16 óra0 licit
1.000 HUF 3.31 USD
Tűzzománckép Tűzzománckép

Tűzzománckép

Lejárat: 4 nap 21 óra0 licit
888 HUF 2.94 USD
​2 db antik gobelin, a XIX. század végéről, eredeti üvegezett keretben ​2 db antik gobelin, a XIX. század végéről, eredeti üvegezett keretben
20.000 HUF
5.500 HUF 18.21 USD
Kórusz József : Vízparton 2 fiú  Kórusz József : Vízparton 2 fiú

Kórusz József : Vízparton 2 fiú

Lejárat: 5 nap 12 óra2 licit
3.000 HUF 9.93 USD
Axaméthy Gyula rézkarc Axaméthy Gyula rézkarc

Axaméthy Gyula rézkarc

Lejárat: 5 nap 14 óra0 licit
15.990 HUF 52.95 USD
Krón Jenő 1964 jelzéssel Krón Jenő 1964 jelzéssel
Hitelesített felhasználó

Krón Jenő 1964 jelzéssel

Lejárat: 5 nap 15 óra0 licit
180.000 HUF 596.03 USD
Tiffany jellegű üvegkép,  ólomüveg festmény, talán Szent Dénes kép Tiffany jellegű üvegkép,  ólomüveg festmény, talán Szent Dénes kép
10.000 HUF
8.000 HUF 26.49 USD
Tűzzománckép Tűzzománckép

Tűzzománckép

Lejárat: 5 nap 22 óra0 licit
4.999 HUF 16.55 USD
1 2 3

44
44 80 98