festmény keretben
alacsony polc
zománcozott medál
dalmát
karácsonyfadísz cseresznye
litográfia angyal
zsolnay mélytányérok
régi retro karácsonyfadíszek
bordázott bögre
szamovár faszenes
szegedi csaba
zsolnay virágcsokor
tengerész kard
mallász gitta
wilhelm éva
murano pohár
rapülők
gulyásos tál
tiffany lámpa álló
adrian pearsall
rácmolnár sándor
szőlőhegyen
simorka
mécses ház
erdélyi istván