1 tétel
játékbaba ruha
kisújszállás
szegedi éva
fűszertartó polcos
trojka
antik pénztárgép
festmény arató
asztalka réz
ferenc józsef kép
völgyi
korallvirág
kazula
szíriai
kiss ilona
akvarell kép
schierholz
retro zseblámpa
antik kitűző
strandtáska
tányér bagoly
legyezők
búzavirágos bögre
absztrakt bronz szobor
1742
ovális keretben