5 tétel
Lejárat: 4 nap 16 óra0 licit
22.000 HUF
61.34 USD
mintás pohár
dohnal
pazar
mettlach
régi orosz
alföldi bögrék
eozin elefánt
nyergesi istván
ellensúlyos lámpa
aquincumi cica
aranyozott dollár
karácsonyi égő
smaragd nyaklánc
alföldi porcelán lapostányér
jelzett kerámia
hollóházi néger nő
zsolnay tálas
pesth
der
retro bőrönd
cser jolán
antik faragott
hollóházi virágos
mannheimer
réz szelence