285 tétel
Feltöltve: 2023. dec. 19. 07:32
200.000 HUF
557.22 USD
280.000 HUF
780.10 USD
Feltöltve: 2023. dec. 17. 07:24
32.000 HUF
89.15 USD
Feltöltve: 2023. dec. 15. 07:54
26.000 HUF
72.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 12:52
22.000 HUF
61.29 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 02:00
9.800 HUF
27.30 USD
Feltöltve: 2023. dec. 04. 14:46
1.500.000 HUF
4,179.12 USD
Feltöltve: 2023. dec. 03. 02:00
9.000 HUF
25.07 USD
Gorka Géza terve alapján,kerámia váza/Iparművészeti vállalat gyártásában készült,XX.szd második fele
18.000 HUF
50.15 USD
Gorka Géza csavart füles, jelzett, kerámia váza, alján mázlepattanás, magassága 19 cm, nyílása 10 cm
15.000 HUF
41.79 USD
Feltöltve: 2023. nov. 09. 17:23
13.500 HUF
37.61 USD
Feltöltve: 2023. nov. 07. 09:00
19.900 HUF
55.44 USD
Feltöltve: 2023. okt. 22. 11:09
39.000 HUF
108.66 USD
herendi szűz mária
varga magda
gyügyei
ring
1 4 florin
ezüst perem
horváth márton üveg
cigány vetőkártya
mintaóra
munkavédelmi plakát
lingel íróasztal
tőzsde
5 ft 1947
áttört ezüst gyűrű
lámpa szoborral
orgonahangok
árvai ferenc
falevél
moulin rouge
mérőóra
szecessziós kanna
szabó józsef
csöcsös korsó
restaurálandó
szőke péter jakab