4 tétel
Lejárat: 6 nap 0 óra0 licit
5.000 HUF
5.000 HUF
4.000 HUF
11.01 USD
rákos palota
oláhné
ezüst gyűrű holdkő
porcelán kávédaráló
kerámia kisfiú
buton medál
fogadalmi
porcelán gzhel
lábujj gyűrű
rézkarca
aranyozott zsebóra
martinek józsef
régi klipsz
1 2 dollár 1976
gyűrű 62
charles eames
női cipő 38
slavia 630
1989 100 forintos
üveg bika
macska bögre
antik eozin
szabadi
lenin büszt
asztali óra alkatrész