Összes kategóriában
Anyag

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

13 tétel

Somogyi Árpád : Móricz Zsigmond bronz emlékplakett Somogyi Árpád : Móricz Zsigmond bronz emlékplakett
5.000 HUF 16.70 USD
​Retro jelzett bronz plakett - 20 éves a mátravidéki fémművek ​Retro jelzett bronz plakett - 20 éves a mátravidéki fémművek
2.600 HUF 8.69 USD
Fehérvári olasz polgárok pecsétje ritkaság Fehérvári olasz polgárok pecsétje ritkaság
4.000 HUF 13.36 USD
A magyar felvidék felszabadulásának emlékére 1938 bronz A magyar felvidék felszabadulásának emlékére 1938 bronz
PayPal Hitelesített felhasználó
5.000 HUF
3.500 HUF 11.69 USD
Vitézségi érdemérem (Der Trapferkeit) Vitézségi érdemérem (Der Trapferkeit)

Vitézségi érdemérem (Der Trapferkeit)

Lejárat: 3 nap 4 óra0 licit
5.000 HUF
3.500 HUF 11.69 USD
Ferenc József I. VH Hadsegélyező Ferenc József I. VH Hadsegélyező
Ingyenes szállítás
55.000 HUF 183.75 USD
Mezőgép Eger emlékplakett, díszdobozban Mezőgép Eger emlékplakett, díszdobozban

Mezőgép Eger emlékplakett, díszdobozban

Lejárat: 4 nap 22 óra0 licit
8.000 HUF 26.73 USD
Xll. Vándorgyülés Bronz , Magyar Éremgyűjtők E. Xll. Vándorgyülés Bronz , Magyar Éremgyűjtők E.
1.200 HUF 4.01 USD
Népfront , társadalmi munka, Bronz plakett, jelvények Népfront , társadalmi munka, Bronz plakett, jelvények
1.600 HUF 5.35 USD
15 éves az önkormányzatiság emlékérem 15 éves az önkormányzatiság emlékérem

15 éves az önkormányzatiság emlékérem

Lejárat: 7 nap 10 óra0 licit
1.500 HUF 5.01 USD
Sport érmek szalaggal olcsón! Sport érmek szalaggal olcsón!
Hitelesített felhasználó

Sport érmek szalaggal olcsón!

Lejárat: 7 nap 12 óra0 licit
700 HUF
600 HUF 2.00 USD
Aranyozott bronz plakett : Suzuki - Puskás kupa Aranyozott bronz plakett : Suzuki - Puskás kupa
1.700 HUF 5.68 USD
Szegedi Ipari vásár plakett Szegedi Ipari vásár plakett

Szegedi Ipari vásár plakett

Lejárat: 11 nap 11 óra0 licit
7.500 HUF 25.06 USD