2 tétel
Eladva: 2024. márc. 25. 10:221 licit
angol tengerész
borostyán színű üveg tányérok
vasarely skier
i andrás ezüst
futószőnyeg előszoba
antik fa díszek
furnérozott fa doboz
antik bibliák
víg özvegy
herendi hamuz
csontváry kosztka tivadar 200 forint
porcelán alkotás
falu rézkarc
olasz virág
birodalmi sassal
régi orosz alvós baba
szász basa
szalon ra
alföldi porcelán zöld magyaros
karácsonyi kiárusítás
arany színű klipsz
romkert
esterházy dedikált
ostende
szot üdülő