Összes kategóriában
Terméktípus
Készítő, márka
Jelzett

Eladási forma

Státusz

Feltöltés szerint

Aukciós opciók

Szállítási opciók

Csak ezeket mutasd

Miért vásároljon a Galéria Savarián?

2 tétel

Fischer áttört váza sérült Fischer áttört váza sérült
Ingyenes szállítás Hitelesített felhasználó

Fischer áttört váza sérült

Lejárat: 1 nap 19 óra0 licit
35.000 HUF
20.000 HUF 66.11 USD
Nagyméretű Fischer Ignác váza, 38 cm Nagyméretű Fischer Ignác váza, 38 cm

Nagyméretű Fischer Ignác váza, 38 cm

Lejárat: 2 nap 10 óra3 licit
60.000 HUF
28.000 HUF 92.56 USD

Google+