10 tétel
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.57 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 22:30
22.000 HUF
61.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 18:30
12.500 HUF
34.96 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 18:31
33.750 HUF
94.40 USD
28.750 HUF
80.41 USD
Feltöltve: 2023. júl. 12. 21:40
58.500 HUF
163.62 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 21:03
34.375 HUF
96.15 USD
47.125 HUF
131.81 USD
sárga váza
fajansz levesestál
asztal székkel
beleznay
ékszer arany gyűrű
csappantyús puska
gusztáv
miniatűr porcelán
drasche őzike
régi orsó
antik szobainas
talpas kád
bálint sándor
pohár tartó
ikon bronz
italos üveg
juhászbicska
katonai doboz
carl scheidig
18 arany
magyar agár
herendi furulyázó
galilei
lolita
ezer korona