10 tétel
Karl Swoboda (1824-1870) II Johanna kasztíliai királynő. Rézkarc,üvegezett fa keretben, 24,5×33,5 cm
9.500 HUF
26.25 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 22:30
22.000 HUF
60.79 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 18:30
12.500 HUF
34.54 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 18:31
33.750 HUF
93.26 USD
28.750 HUF
79.44 USD
Feltöltve: 2023. júl. 12. 21:40
58.500 HUF
161.64 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 21:03
34.375 HUF
94.98 USD
47.125 HUF
130.21 USD
barakonyi
dombrovszky
levélmérleg
zománcos falvédő
antik tőr
tárolós pad
táskaírógép
murano szalvétatartó
1957 10 forint
napimádó
tófej váza
zsolnay kék váza
herczeg klára
kiskőrös
csopike
100000 pengő
smaragd ezüst
herendi indiai kosár
hvg
zsolnay cserépkályha
szőke zoltán
horthy ezüst
rosina
kártyajáték
ezüst gyémánt