aluminium láda
20 rappen
utazó lány
art deco fogantyú
kovácsoltvas lakat
csontra festett
durit pohár
navajo ékszer
akció figura
herendi tokaji
aranyozott evőeszközkészlet
női alakos
fali akaszt
női irha
körterítő
horgász könyv
tenisz karkötő
tilles
2 forint 1971
intarziás kisasztal
readers digest
barokk étkező asztal
lüszter mázas
fernand léger
far away