100 forint 1960
csiszolt tükör
színező
kézi szövésű
zsolnay libás
1946 5ft
kockázó
carlsbad porcelán
festmény sérült
fa fiók
1882
ezüst ikon
lámpa szoborral
zsolnay eozin plakett
mérleg medál
retro kávéfőző
endresz
2 fillér 1930
angol porcelán kanna
ágas korall
harangok
játékfigurák
leányfalu
aranyozott készlet
grace kelly