Összes termék (51 tétel)
Egyéb régiség
(15)
Gyűjtemény
(7)
(10)
Kerámia
Könyv
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
Óra
Porcelán
Szobor
Zene
1958
(51 tétel)
Keresőszó: 1958
Horváth Ilona. Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv 1958
Edvi Illés Aladár (1870-1958) Vízparti Táj
Simon András (1958.-) 6 db jelzett, számozott grafika egyben
2 Forint 1951-1958-1964 LOT 3db Együtt, Magyarország
Edvi Illés Aladár:1870-1958 Kiállítva ÖRÖKÖS GARANCIÁVAL
Zorkij 2 C 1958 2. verzió Industar 50 1:3,5/50 vörös P
Zorkij C 1958 2. verzió Indusztár 22
Edvi Illés Aladár (1870-1958) Nagybányai templom, akvarell papíron, Julian növendék, szignózott
Edvi Illés Aladár (1870-1958) Mediterrán udvar c. alkotása, akvarell papíron. Julian növendék
Anglia 1958.1 shilling pàros.Skót és Angol címer
Rubint Ávrahám Péter (1958 - ) olajfestmény 90×70 cm
Medgyessy Ferenc (1881-1958). Lépő Nő Terrakotta szobor terv Egyedi Ritka 40 cm.
Ferkai Tibor (1958-): " Megkezdett fal II.", festmény, olajjal vegyes technika, farost, 56x85 cm
Balerina. Eredeti, Hibátlan állapotban, 30 cmx30 cm Oláh Sándor (1958). porcelán szobor eladó
Grosser Jro Weltatlas 1958- Nagy világatlasz német nyelvű
1 Ft-ról!! Edvi Illés Aladár (1870-1958) olajfestmény! Bodrogkeresztúr 1895
VÁCI ANDRÁS ( 1928 - 1989 ) " RITKA " ... OLAJ FESTMÉNY 1958 VÁSÁR JELENET !
Berendi Ferenc 1958 életkép 91cm x 80cm
Magyar grafika 1958. 20 Pengő 1941 színpróba melléklettel.
J. Ausloos. Udvarlás c. alkotása, 1958-ból, vakrámára feszített, keret nélkül,
Komjáti-Vanyerka Gyula (1894-1958) - Fürdőzők - szinezett rézkarc - 30 x 41 cm.
Komjáti-Vanyerka Gyula (1894-1958) - rézkarc - 26,5 x 37 cm.
Komjáti-Vanyerka Gyula (1894-1958) - rézkarc - 29 x 39 cm.
Komjáti-Vanyerka Gyula (1894-1958) - Erdei út - szinezett rézkarc - 29 x 39,5 cm.
Komjáti-Vanyerka Gyula (1894-1958) - szinezett rézkarc - 24,5 x 38 cm.
Komjáti-Vanyerka Gyula (1894-1958) - rézkarc - 29,5 x 38,5 cm.
Bélyeggyűjtemény 1958-1962. + ajándák tétel
Ritka Káldor Aurél 1958 terrakotta szobor Pletykáló asszonyok - EP
Tokaji nektár 1958 bontatlan lezárt
Komjáti-Vanyerka Gyula (1894-1958) - Krisztus beteget gyógyít - szinezett rézkarc - 31 x 40 cm.
Nagy János : Fuvolázó fiú. akt ,1958
1958 gitár Szécsi Pál tulajdona volt
MAKNICS ALBERT Az országház 1958
Csehszlovákia emlékbélyeg 1958
Gadányi Jenő : Őszi fák / Őszi erdő ?1958 ? -olajfestmény, 1 forintról,garanciával.
Osztrák ezüst 10 Schilling 1958. ××
Ezüst Osztrák 10 Schilling 1958.
1,-Ft Glatz Oszkár ( 1872 - 1958 )
Gyönyörű régi nagyméretű akvarell 1958-ból
AMT ERTL model 1958, 1:25, 3 doboz
Lengyel 4db zloty-groszy 1958-2011 SZ
91 db Népakarat újság 1957,1958 vegyesen egyben eladó
Leonid Afremov (1958-): Red forest
Szilveszteri sorsjegy - A Pedagógusok Eötvös-Alapja - Ára: 4 Ft. - Húzás: 1958. december 31.-én
1,-Ft Kuriózum!Bútormintalapok!Pomogáts Béla-Szeiffert János!1958.Teljes meg van mind a 80 lap!!!
Túrajelvény 1958
Bútormintalapok 1958 NINCS MINIMÁLÁR !!! 80 darab
Doxa karóra 1958-ból.Hibátlan.Pontos.
V.Tóth László(1930-)Téli falusi utca 1958-ból.
Andy Warhol Martini reklám 1958 tükörre nyomott reprodukció
Uruguay forgalmi bélyeg 1958