Összes termék (10 tétel)
Bútor
(8)
Ezüst tárgy
Porcelán
barokk garnitúra
(10 tétel)
Keresőszó: barokk garnitúra
Barokk stílusú, épített, cseresznyefa hálószoba komplett garnitúra
694T. 1 Forintról! Antik ezüst (115,6 g), Miniatűr Neo-Barokk ülő garnitúra asztallal!
Victoria barokkos stílusban készült teás garnitúra, hiányos, sérült állapotban
Nappali barokk garnitúra
Barok faragott lap aranyozott hárs szalon garnitúra
Neobarokk szobabútor, kb 120 éves, szobai állapotban, Ajánlatokat meghallgatok.
Ebédlő garnitúra ,frissen felújítva,gyönyörű állapotban!
Diófurnéros antik polgári étkező garnitúra
Neobarokk garnitúra
6 db-os Gyönyörű Neobarokk Garnitúra