Összes termék (15 tétel)
(14)
Porcelán
cigánylány
(15 tétel)
Keresőszó: cigánylány
Cigánylány hegedűvel, olaj-vászon, 1 forintról.
Cigánylány Hegedűvel olajfestmény - Földváry K.
R. Palnay, Flörtölő cigánylány, 1900 körül, olaj-fatábla
Szöllösy szignóval, Cigánylány portréja, olaj-vászon
EGY FORINTRÓL - NAGYMÉRETŰ HERENDI CIGÁNYLÁNY, CARMEN
Grzegorz Mendoly - Cigánylány , 1931 - olajfestmény, restaurált -ritkaság!
Iványi Grünwald Béla : Cigánylányok - ritkaság!
Cigánylány gitárral nagy vászon festmény
Antik 1927 Gallé Tibor Cigánylány
Rottmann Mozart : cigarettázó cigánylány
Cigánylány hegedűvel
Fried Pál - Gábor Cigánylány
Kallós Árpád 19. századi antik festmény cigánylány
Szánthó Mária - Cigány lány
Fried Pál - A kártyaosztó gábor-cigánylány